Chat with us, powered by LiveChat
We use cookies to enhance your user experience. By clicking any link on this page you are giving your consent for us to set cookies. For more information, see our Privacy policy.

Program Growth dla produktowych spółek tech

Lata doświadczeń liderów rynku, frameworki i roadmapy wzrostu dostępne podczas 14 sesji

Calendar icon

Zgłoś się do II edycji. Start 2024!

Zobacz agendę
Online meeting pictureZobacz agendę
Nasi trenerzy:
Online meeting picture

Dla kogo?

Dla C-level executives oraz founders produktowych spółek tech, których celem jest międzynarodowy wzrost organizacji

User icon

Founders i CEOs spółek SaaS

Wallet icon

Chief Revenue Officer

Trophy icon

Chief Sales Officer

Users icon

Chief Growth Officer

Nasi trenerzy

Doświadczeni liderzy topowych spółek podzielą się frameworkami, które ciężko wypracowywali rozwijając swoje organizacje za granicą

Trener & Dyrektor programowy
Radek Zaleski portrait

Radek Zaleski

Partner, Netguru
LinkedIn icon

Według Senior Vice President of Revenue z Nethone "Radek's strategies and playbooks allow achieving exceptional results - a 311% increase in corporate account revenues over 4 years of work". W Netguru, razem z zespołem, zwiększył sprzedaż o 1600%.

Trener
Stefan Batory portrait

Stefan Batory

Co-founder & CEO, Booksy
LinkedIn icon

Jego zmysł biznesowy idzie w parze z budową marki, również osobistej. Umiejętności interpersonalne i mocny brand ułatwiają rozwój biznesu, pozyskiwanie globalnych inwestorów (ponad $120M), topowych pracowników i akwizycję amerykańskich spółek.

Trener
Karol Traczykowski portrait

Karol Traczykowski

VP Business Expansion, DocPlanner
LinkedIn icon

Razem z zespołem wypracował frameworki, które umożliwiły sprawne testy nowego rynku, uruchomienie sprzedaży, która w 18 mc urosła do 250 kontraktów/mc i 100k płacących klientów. Opracował własne metody analizy i redukcji churnu.

Trener
Michal Sadowski portrait

Michał Sadowski

Founder & CEO, Brand24
LinkedIn icon

Konsekwentnie buduje widoczność w searchu, a prace z contentem wyniósł na zupełnie nowy poziom. Z jego produktu korzystają globalne marki, a nawet Biały Dom. Rok 2022 zamknął wzrostem przychodów o 40% r/r, marży o 52% r/r i EBITDA o 79%.

Trenerka
Anna Harris portrait

Anna Harris

Chief Growth Officer, Profitroom
LinkedIn icon

Od 2019 roku odpowiada za ekspansje. W tym czasie wzrosły przychody spółki z zagranicy o 359%, a liczba międzynarodowych klientów o 50% r/r. Obecnie Profitroom działa na 40 rynkach, a na 7 z nich ma lokalne struktury sprzedażowe i operacyjne.

Trener
Adam Górniak portrait

Adam Górniak

CRO, ex-Booksy
LinkedIn icon

Rozbudował team za granicą z < 100 do 440 osób, zarządzał zespołem 6 Country Managerów i nadzorował 650 osób m.in. w działach sprzedaży, customer success i operacji. Osiągnął 22-krotny wzrost przychodów na rynkach międzynarodowych w ciągu 4,5 roku.

Trenerka

Dorota Machaj

Growth VP, ex-Booksy
LinkedIn icon

Między innymi dzięki jej pracy rozwój Booksy na amerykańskim rynku przyspieszył dwukrotnie r/r. Ekspertka budowania zespołów sprzedażowych, systemów prowizyjnych i trakowania produktywności sprzedawców na rynku USA.

Trener
Julian Lubanski portrait

Julian Lubański

Head of Partnership, Synerise
LinkedIn icon

Od 4 lat realizuje w Synerise misję "going global" w oparciu o kanał partnerski. Obecnie koncentruje się na rynkach z 4 kontynentów. Lata doświadczeń, również w Microsoft, pomogły mu wypracować skuteczny framework kooperacji z partnerami.

Trener
Maciej Zawadzinski portrait

Maciej Zawadziński

Founder, Piwik PRO
LinkedIn icon

  Między innymi dzięki etyce pracy, transparentności i procesom jakie wypracował w Piwik PRO, jego zespół sprzedażowy szybko osiągnął samodzielność, wszedł na wysokie obroty i poziom €10M ARR oraz rozpoczął współpracę z klientami z Fortune 500.

Trener
Grzegorz Garczynski portrait

Grzegorz Garczyński

SM Subscriber Growth, Disney+
LinkedIn icon

Doświadczony manager z udokumentowaną historią pracy w produktach dostępnych w modelu subskrypcyjnym. W oparciu o dane i testy identyfikuje możliwości rozwoju. Ekspert optymalizacji kampanii w płatnych kanałach, szczególnie AdWords, LIN, FB, IG.

Trener

Dr Maciej Kraus

Partner, Movens Capital
LinkedIn icon

Od 20 lat zajmuje się pricingiem, a od 5 lat współtworzy Movens Capital. Jest autorem 3 książek o pricingu, gościnnie wykłada na Stanford University, a obecnie wspiera startupy w budowaniu kompetencji pricingowych i wzrostu rentowności.

Trener & Gość specjalny
Bartosz Piecuch portrait

Bartosz Piecuch

CRO/CSO, ex-Grupa Pracuj
LinkedIn icon

Strategiczny doradca i cichy współautor sukcesów wielu polskich spółek technologicznych. Gdzie się nie pojawia tam zachodzą fundamentalne zmiany, które wynoszą spółki na zupełnie nowy poziom rozwoju, również za granicą.

Organizatorka
Maja Malyska portrait image

Maja Małyska

Co-Founder & CEO, Product dots
LinkedIn icon

Inicjatorka i realizatorka programu. Na co dzień prowadzi Product dots, community założycieli SaaS, którego misją jest wsparcie polskich spółek produktowych w globalnej ekspansji, budowaniu samodzielnych zespołów i rozwoju produktu.

Zgłoś się

Agenda programu

Dowiesz się jak zaplanować, realizować i sprocesować
międzynarodowy wzrost Twojej organizacji

O Programie

Jedyny w Polsce Program Growth dedykowany spółkom produktowym, gdzie topowi liderzy w usystematyzowany sposób dzielą się know-how wypracowanym na bazie własnych sukcesów i porażek oraz pokazują jak rozwiązywać złożone problemy rozwoju spółki za granicą.

Co otrzymasz?

Check icon
14 sesji online, po 120 minut w gronie founders & CxOs
Check icon
Handouty, frameworki, roadmapy, najlepsze praktyki, case studies, wzory dokumentów
Check icon
Q&A
Check icon
Ćwiczenia warsztatowe i feedback trenera
Check icon
Dostęp do bieżącego wsparcia CxOs
Check icon
2-dniowy zlot uczestników Programu (extra płatne)
Check icon
Dostęp do konsultacji 1:1 na preferencyjnych warunkach

Data i format?

14 sesji, na żywo, online, po 120 min każda, w okresie od 16 czerwca do 15 grudnia 2023 (tj. 2 sesje w miesiącu). Każda sesja to knowledge sharing trenera, Q&A uczestników, zadanie do rozwiązania i feedback trenera. Program będzie realizowany w języku polskim.

Strategia i fundamenty wzrostu

Radek Zaleski, Netguru

Weryfikacja fundamentów wzrostu oraz opisu strategii go-to-market - czy jest zrozumiała dla zespołu i przyszłych pracowników, oparta o prawdziwy product-channel-market fit i realistyczny TAM (total addressable market).

Handout:
Feedback Twojej strategii, szablon do pracy z zespołem

Wybór rynku, research oraz pierwsze testy

Karol Traczykowski, DocPlanner

Jak wybrać i w możliwie krótkim czasie oraz niskim nakładem kosztów testować nowe rynki. Jak weryfikować lokalne potrzeby i kiedy one powinny rzutować na globalny produkt. Jakie wyzwania i błędy mogą wystąpić oraz jak im zapobiegać i przygotować na nie zespół.

Handout:
Szablon weryfikacji lokalnych potrzeb

Kompozycja i wybór zespołu pod wybrany go-to-market

Adam Górniak, Dorota Machaj, ex-Booksy

Jak zbudować zespół marketingowo-sprzedażowy, gdzie znaleźć najlepszych ludzi, jak zaprojektować modele motywacyjne, onboarding i struktury raportowania. Jak radzić sobie ze strefami czasowymi i specyfiką pracy na danym rynku. Szczególnie uwzględnimy rynek USA.

Handout:
Przykłady struktury zespołu, modeli bonusowych, propozycje zadań rekrutacyjnych

Deep down - efektywny zespół

Maciej Zawadziński, Piwik PRO

Jak wprowadzić zespół na wysokie obroty - jakie materiały dostarczać sprzedawcom, jak budować wiedzę w dziale sprzedaży oraz kulturę dzielenia się nią i transparentności.
Szczególnie dedykowane produktom o wysokim wolumenie sprzedaży i niewysokiej wartości.

Handout:
Przykładowy dashboard operacyjny, skrypt zarządzania spotkaniem z zespołem sprzedażowym

Deep down - maszyna sprzedaży B2B

Karol Traczykowski, DocPlanner

Jak wystartować na nowym rynku i w kilka miesięcy zbudować maszynę sprzedaży bezpośredniej B2B w oparciu o nowoczesne narzędzia i taktyki.
Szczególnie dedykowane produktom o wysokim wolumenie sprzedaży i niewysokiej wartości.

Handout:
Najlepsze praktyki DocPlanner, przykładowy dashboard operacyjny

Deep down - high ticket

Radek Zaleski, Netguru

Jak na rynku zagranicznym zbudować maszynę sprzedaży bezpośredniej B2B w oparciu o odpowiedni ABM, "sprocesowane" relacje personalne oraz on-site marketing. Konkretne przykłady działań.
Szczególnie dedykowane produktom o niskim wolumenie sprzedaży i wysokiej wartości.

Handout:
Najlepsze praktyki, case study rozwiązania pod grupę docelową

Deep down - budowa marki

Stefan Batory, Booksy

Jak stworzyć widoczny, atrakcyjny, globalny brand produktu, który wspiera ekspansje. Jak zbudować własną markę personalną, współpracować z mediami i kreować spójną narrację.

Handout:
Najlepsze praktyki Booksy

Deep down - content

Michał Sadowski, Brand24

Jak zbudować maszynę sprzedaży inbound B2B w oparciu o content marketing i widoczność w search oraz porównywarkach jak np. g2.com. Jak tworzyć i optymalizować treści.

Handout:
Przykład linii produkcyjnej treści od pomysłu do optymalizacji

Deep down - płatne kanały

Grzegorz Garczyński, Disney+

Jak sprocesować sprzedaż B2B w oparciu o płatne kanały jak LinkedIn, Facebook, Instagram czy AdWords. Taktyki, analityka, konkretne przykłady lejków i działań.

Handout:
Brief na efektywną kampanię B2B oraz case study

Deep down - partnerstwa

Julian Lubański, Synerise

Jak dokonać właściwego wyboru skutecznych partnerów (nie tylko resellerów!), opracować value proposition i warunki współpracy atrakcyjne nawet w najbardziej odległych zakątkach globu. Jak umiejętnie kwalifikować partnerów oraz jak właściwie sformalizować i rozwijać z nimi współpracę.

Handout:
Dobre praktyki Synerise

Deep down - zarządzanie churn'em

Karol Traczykowski, DocPlanner

Jak pracować z churn'em na kolejnych rynkach, redukować go oraz pilnować aby budżety miały uzasadnienie w unit economics i utrzymaniu długofalowej rentowności. Jak odpowiednia analiza churn może pomóc w podejmowaniu decyzji o rozwoju produktu na kolejnych rynkach.

Handout:
Dobre praktyki pracy z churn'em w skalującej się organizacji

Skalowanie kolejnych rynków i obsługa spółek

Anna Harris, Profitroom

Jak planować rozwój na konkretnych rynkach zagranicznych, czy i kiedy zatrudniać dedykowany zespół, czy tworzyć struktury korporacyjne, jak zarządzać aspektami prawnymi takich podmiotów oraz jak budować biznes plany lokalne vs P&L całościowy.

Handout:
Ramy oceny gotowości spółki do skalowania za granicą, roadmapa globalnej ekspansji

Pricing produktu

Dr Maciej Kraus, Movens Capital

Jak zbudować w Twojej organizacji kompetencje pricingową i używać modelu cenowego do osiagania celów (North-Star-Metric). Jak wytłumaczyć Klientom "ile to kosztuje i dlaczego tak drogo" oraz jak prezentować ceny nie jako koszt dla Klienta, a jako inwestycje z konkrentym zwrotem (ROI)?

Handout:
Pricing model canvas - 9 elementowy proces  budowy pricingu w Twojej firmie

Sesja z Gościem Specjalnym

Bartosz Piecuch, ex-Grupa Pracuj

Uczestnicy zdecydują jaki temat z obszaru globalnej sprzedaży chcą kontynuować podczas ostatniej sesji Programu Growth, którego Gościem będzie Bartosz Piecuch - strateg i współtwórca rozwoju wielu polskich spółek technologicznych.

Dollar icon

1999 zł / mc

Cena netto za miesięczny udział jednej spółki, którą mogą reprezentować max. 3 osoby.
Calendar icon

7 miesięcy

Program trwa 7 miesięcy i obejmuje 14 sesji online.
Graph icon

2 raty

Płatność przelewem, w 2 ratach, po 6996 zł netto.
Zgłoś się
Product Dots icon logo

Zgłoś się!

Zainwestuj w kompetencje swojego zespołu i zgłoś się do II edycji. Start w 2024!

Masz jakies pytania?

Send plane icon
hello@productdots.com

Wypełnij formularz!

Check icon
Dziękujemy za Twoje zgłoszenie.Odezwiemy się na podany adres email w ciągu 24h.
Oops! Something went wrong while submitting the form.